Bank Radości Życia to Generator Świadomości,

który każda z Was powinna w życiu zbudować!

 

arrow

 

To sekret przemiany jak zwiększyć świadomość tego, co jest dla Ciebie najważniejsze, pokonując życiowe trudności i przyciągnąć do swojego życia, to czego najmocniej pragniesz.

Pomocne Ci w tym wszystkim będą nawyki Radości Życia.

 ​7 kluczowych korzyści, które da Ci ten kurs już poznałaś:

 • 1

  Otworzysz się na to, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu

 • 2

  Wzmocnisz miłość do samej siebie i tym samym poczucie własnej wartości

 • 3

  Rozwiniesz swoje prawdziwe wartości

 • 4

  Przemienisz trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia

 • 5

  Zadbasz o swoją równowagę: Ciała, Umysłu i Duszy

 • 6

  Odkryjesz własne Depozyty Radości Życia

 • 7

  Zaczniesz cieszyć się każdym dniem!

Otrzymasz dużo więcej niż tylko same ćwiczenia i materiały!

Nauka bez praktycznego przełożenia wiedzy i inspiracji na własne życie jest mało warta. Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, że samodzielne wytrwanie we własnych postanowieniach i realizacji zaplanowanych celów jest trudno bez wsparcia.

Dlatego w ramach kursu Bank Radości Życia oprócz samodzielnych ćwiczeń - Twoich codziennych Inwestycji otrzymasz:

 • Aż 5 szkoleń na żywo
 • 28 wideo warsztatów do każdego dnia kursu
 • Możliwość zadawania pytań dotyczących każdego dnia w komentarzach pod każdą Inwestycją
 • Możliwość dyskutowania z innymi uczestnikami kursu i wzajemnego wspierania się w zamkniętej Grupie na Facebook-u
 • Aż 26 odkrytych Depozytów Radości Życia - Twoich kotwic przyjemności wzmacniających Twoje poczucie wdzięczności i radości z każdego dnia
 • Aż 3 Bonusy Niespodzianki, które zadbają o Twoją równowagę Ciała, Umysłu i Duszy i motywują Cię do dalszego inwestowania w to, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu i własne szczęście
 • Realny wpływ na kształt przyszłych materiałów dodatkowych do kursu.

 

Biorąc udział w kursie będziesz robić tylko to, co sprawia Ci przyjemność budując własny Bank Radości Życia i dzięki temu siła oddziaływania tego kursu na Twoje życie będzie miała niezwykle skuteczną efektywność przemiany.

Dlaczego stworzyłam ten kurs?

Życie przyśpiesza w błyskawicznym tempie, ulega zmianom i jest pełne codziennych wyzwań.

Każdego dnia towarzyszą nam liczne obowiązki, stres, frustracje, bezsilność…

Co raz mniej czasu poświęcamy na to, aby zadbać o swoje zdrowie, równowagę Ciała, Umysłu i Duszy

Poddajemy się napotykanym trudnościom, które to pochłaniają naszą radość

Otoczenie: media, sklepy, znajomi na każdym kroku wmawiają nam, że do szczęścia potrzebujemy więcej

Marnujemy czas tylko dla siebie ponieważ nie znamy skutecznych nawyków

Dookoła Nas są tylko same sprawy do załatwienia…

arrow

Odpowiedzią na to wszystko może być tylko świadomość: co tak naprawdę jest dla Nas w życiu ważne, rozwijanie wewnętrznej siły przemieniając życiowe trudności  i wzmacnianie miłości do samej siebie. Aby utrzymać ten stan świadomości niezbędna jest budowa trwałych nawyków, które w chwilach słabości pomogą nam przetrwać.

Nie wystarczy tylko powiedzieć sobie, że od dzisiaj będę szczęśliwa i cieszyła się życiem. Bez konsekwentnego działania, które ma na celu przepracowanie tego, co Ci nie służy i tym samym zwiększenia świadomości tego, co tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze w życiu jest to niemożliwe. Nauczyłyśmy się żyć w ciągłym biegu i pomagają nam w tym skutecznie codzienne bodźce jakie otrzymujemy od świata.

Nie potrafię zaakceptować takiej sytuacji i dlatego od 3 lat prowadzę bloga Radość Życia z każdego dnia, darmowe rozwojowe Wyzwania, kursy w którym dzielę się moimi sekretami przemiany i radości pisząc o tym jak skutecznie przemieniać trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia, wzmocnić miłość do samej siebie i swojego ciała, zadbać o swoją równowagę w życia, a także jak budować nawyki wzmacniające Twoją radość.

Pomagam także osobiście zagubionym kobietom wejść na drogę miłości i radości budując trwałe nawyki przemiany podczas osobistych spotkań i w warsztatach.

arrow

Kurs on-line Bank Radości Życia to moja recepta 7-letniej przemiany oparta na wiedzy i doświadczeniu, a także odpowiedzi na potrzeby powstałe podczas 5-letniej pracy z moimi klientkami. 

Skutecznie pomoże Ci odmienić Twoje życie rozpoczynając trwałą przeminę - przechodząc przez proces zwiększenia świadomości tego, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu pokonując życiowe trudności, a następnie konsekwentnego działania budując trwałe nawyki wzmacniające Twoją radość:

Od osoby: która ciągle biegnie gubiąc to, co jest dla niej najważniejsze w życiu, nie docenia tego, co ma, jej miłość do samej siebie jest niewystarczająca, a poczucie własnej wartości lubi być „zachwiane”, nie dba o swoje zdrowie i równowagę życiową, nie wierzy do końca, że jej marzenia mogą stać się rzeczywistością,  boi się odpowiedzialności za własne życie, często odmawia sobie przyjemności codzienności, które tak naprawdę ma na wyciągnięcie dłoni.

Do osoby: która ma czas dla siebie i wie, co jest dla niej najważniejsze w życiu,  docenia samą siebie i to, co ma,  jej poczucie własnej wartości jest na satysfakcjonującym poziomie, dba o swoje zdrowie i równowagę życiową, jest przekonana, że jej marzenia mogą stać się rzeczywistością,  nie boi się odpowiedzialności za własne życie, nie odmawia sobie przyjemności codzienności korzystając z każdego dnia.

Jaki jest sekret skuteczności kursu Bank Radości Życia?

Wprowadzić trwałe zmiany we własnym życiu przepracowując trudności przeszłości powiązane często ze zmiana przekonań i zatrzymanie automatu pędzącej codzienności nie jest łatwo. Aby tego dokonać musisz najpierw zapragnąć uporządkować swoją codzienność w kluczowych obszarach codzienności odkrywając, co jest dla Ciebie w nich najważniejsze. Wówczas dokonasz rozeznania i oceny w każdym z nich, co spowoduje że oczyścisz swoje życie ze zbędnych „bagaży przeszłości” – przekonań, sytuacji, wspomnień, osób, przedmiotów… Będziesz wiedziała, co jest dla Ciebie najważniejsze i odzyskasz przestrzeń do działania!

Kiedy zdobędziesz już tę świadomość - bogactwa wewnętrznego i zewnętrznego, to wypełnisz nowo powstałą przestrzeń konsekwentnym działaniem zaczynając budowę nawyków wzmacniających Twoją radość, a pomocne Ci w tym będą odkryte Depozyty Radości Życia. 

Jak zbudujesz własny Bank Radości Życia?

Wprowadzając zmiany do swojego życia małymi korkami - robiąc tylko to, co sprawia Ci przyjemność. W ich utrzymaniu pomocne Ci będą odkryte Depozyty Radości Życia oparte na fundamencie świadomości tego, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu.

Każdy taki Depozyt to przyjemność, a nic tak jak one skuteczniej nie odmieni Twojego życia!

Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem
arrow