Wasze najczęściej zadawane pytania i moje odpowiedzi:

arrow

 • 1

  Kiedy startuje sprzedaż kursu i jak długo będzie trwała?

  Sprzedaż kursu planowana jest wrzesień 2018 r. i potrwa 14 dni.

 • 2

  Ile kosztuje kurs?

  Kurs można będzie kupić w dwóch wariantach: wersję STANDARD kupisz za 347 oraz wersję PREMIUM za 597 zł. Przewidziane są także zniżki na obie wersje w określonych dniach promocji.

 • 3

  Czym się różni wersja PREMIUM od STANDARD?

  Wersja STANDARD to kurs on-line na platformie, prywatna grupa na FB, którą moderuję, wideowarsztaty live na FB i oczywiście nieograniczona liczba uczestniczek.
  Wersja PREMIUM to kurs on-line na platformie, prywatna grupa na FB, którą moderuję i w której odpowiadam na pytania każdej uczestniczki, wideowarsztaty live na FB, indywidualny coaching mailowy, mentoring i inspiracje w czasie trwania kursu, ograniczona liczba uczestniczek - tylko 50 osób.

 • 4

  A co jeśli kurs nie spełni moim oczekiwań?

  Jestem przekonana, że takiej sytuacji nie będzie 😉
  Jednak dla Twojego poczucia bezpieczeństwa kurs objęty jest objęty jest 28-dniową gwarancją satysfakcji.
  Jeżeli weźmiesz aktywny udział w kursie przez 28 dni i stwierdzisz, że nie spełnił on Twoich oczekiwań, to wystarczy, że napiszesz do mnie drogą e-mailową krótkie uzasadnienie i ZWRÓCĘ Ci całą kwotę.

 • 5

  Ile czasu potrzebuję codziennie na ten kurs?

  Każdy dzień zajmie Ci ok. 40 minut w którym będziesz otrzymywała Inwestycję składającą się z filmu wprowadzającego do tematu, narzędzi rozwojowych i ćwiczeń w postaci plików PDF (wykonywanych na kartkach albo w osobistym Dzienniku Przemiany) oraz formularzy.

 • 6

  Czy potrzebuję jeszcze „coś” dodatkowego do pracy z kursem?

  Tak. Niezbędny w tym kursie i całym Twoim procesie przemiany będzie zeszyt najlepiej w formacie A4. Będzie on pełni rolę Twojego osobistego Dziennika Przemiany w którym będziesz przerabiała niektóre ćwiczenia, a także zapisywała odkrywcze refleksje rozwojowe.

 • 7

  Czy od razu dostaję dostęp do całego kursu?

  Nie. Dostęp dostajesz stopniowo - każdego dnia do danej Inwestycji. Celem kursu nie jest „szybkie przejście” przez poszczególne dni i moduły tylko stopniowe z pełnym zaangażowaniem, refleksją i przyjemnością rozpoczęcie trwałej przemiany w Twoim życiu. Pomocna Ci w tym będzie budowa nawyków radości, która nie jest możliwa do uzyskania „szybkimi przejściami”.

 • 8

  Czy codziennie będę pracowała z kursem?

  Codziennie otrzymasz dostęp do kolejnego dnia. Jednak nie każdy dzień zawiera nową Inwestycję do przerobienia - wszystkie niedziele nieobowiązkowe stanowią podsumowanie każdego modułu. W tych dniach znajdują się checklisty danego tygodnia w których pokażę Ci czego do tej pory się nauczyłaś. Dodatkowo dostaniesz inspiracje powiązane z tematami danego modułu. Nie musisz ich wykonywać obowiązkowo!

 • 9

  Czy dostanę fakturę VAT?

  Tak. Jeśli przy płatności zaznaczysz okienko "Chcę fakturę VAT", to zostanie ona automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto.

 • 10

  Jak mogę dokonać płatności?

  Płatności możesz dokonać na stronie sprzedażowej kursu poprzez naciśnięcie guzika "Zamawiam i płacę" za pomocą serwisu Przelewy 24, który świadczy usługi płatnicze w charakterze krajowej instytucji płatniczej na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 10.06.2014 r.
  Jeśli niespodziewanie pojawi się jakiś problem z zapłatą internetową to napisz do mnie wiadomość na adres: kontakt@monikabulik.pl Rozwiązanie się na pewno znajdzie.

 • 11

  Jak dostanę dostęp do kursu?

  Login i hasło będą aktywne 5 marca czyli w dniu, w którym startuje kurs.

 • 12

  Czym różni się ten kurs od klasycznego coachingu?

  Klasyczny coaching koncentruje się na osiągnięciu konkretnego celu, marzenia. Natomiast celem kursu on-line Bank Radości Życia jest rozpoczęcie w Twoim życiu trwałej przemiany budując nawyki wzmacniające Twoją radość. Możliwe to będzie dzięki procesowi przemiany, który stanowi ten kurs.

 • 13

  Kurs on-line Bank Radości Życia: Samej czy w Grupie?

  Możesz przejść przez ten niezwykły proces sama, ale także i w grupie przyjaciół czy znajomych. Często jest łatwiej i przyjemniej przejść przez taki program spotykając się w grupie, w której masz możliwość wymiany wspólnych doświadczeń, refleksji, efektów wzajemnie się motywując. Nie jest możliwe to, aby codziennie się spotykać, ale raz na tydzień kończąc kolejny moduł kursu to dobre rozwiązanie. Wówczas porównacie Wasze tygodniowe osiągnięcia wzajemnie wspierając się i dokonując informacji zwrotnych.
  Jeśli uważasz, że spotkania grupowe nie są dla Ciebie to proponuję abyś przez taki kurs przeszła z przyjaciółką od której otrzymasz „dobre słowo”, bezcenne wsparcie i motywację.
  Oczywiście innym stworzonym przeze mnie wsparciem jest dostęp do tajnej grupy na Facebook-u Bank Radości Życia, którą stworzyłam dla kursantek tego kursu. To w niej będziesz mogła codziennie korzystać ze wsparcia i komunikować się z innymi kursantami.

 • 14

  Jak rozpocząć trwałą przemianę życia? Co możesz zrobić JUŻ TERAZ?

  Energia podąża na intencją. Na początku tego niezwykłego procesu zastanów się, co jest powodem, że chcesz przejść przez niego przejść.
  Jaka jest Twoja intencja?
  Jakie końcowe rezultaty pragniesz osiągnąć?
  Czy jesteś gotowa na dokonanie zmian we własnym życiu uzdrawiając je?
  Czy naprawdę pragniesz cieszyć się życiem rozwijając to, co jest dla Ciebie najważniejsze?
  Daj sobie chwilę na odkrycie tej intencji.
  Podejmij już teraz zobowiązanie wobec samej siebie, że pragniesz przemienić własne życie ciesząc się nim. Z chwilą kiedy podejmiesz decyzję o tej ziemnie uaktywnisz siły, które „zaproszą” zmiany do Twojego życia. Pamiętaj zobowiązanie to proces, który postępuje dzień do dniu.

CHCĘ KUPIĆ KURS